ПРО НАС

ДІЗНАТИСЯ ПРО НАЯВНІCТЬ НОМЕРІВ

[]
1 Step 1
Заповніть та відправте
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

У центральній частині міста Миргород на історичному місці курорту м. Миргород побудований новий п’ятиповерховий санаторій, який назвали Санаторій «Миргородоздоровниця» («СМО»).

«СМО» знаходиться на березі річки Хорол, поблизу славнозвісної «Миргородської калюжі». Поряд Собор «Успення Пресвятої Богородиці».

«СМО» побудований на місці, де знаходився перший санаторій, відкритий засновником курорту І. А. Зубковським.

Новий «СМО» побудований по проекту, яким передбачено усе необхідне для санаторію з використанням Миргородської мінеральної води. Санаторій державною комісією введений в експлуатацію, має державну акредитацію з хорошими показниками та державну ліцензію на діяльність.

Архітектурний стиль санаторію, дизайн його інтер’єрів – це краса і гармонія. В «СМО» затишно відчувають себе сім’ї з дітьми, романтичні пари, компанії друзів,  комфортно проводять зустрічі бізнесмени.

Наявність номерів п’яти категорій комфортності дозволять кожному відпочивальнику вибрати оптимальний по вартості варіант. При цьому номери в «СМО» відповідають сучасному рівню.

Номери категорії «Стандарт» в «СМО» – це відмінний дизайн, затишок і комфорт при помірних цінах. Відмітимо що дана категорія ні в якому разі не означає одноманітність, обирати номери можна з душем або ванною, великим 2-х спальним або окремими ліжками, з балконом чи без.

Всі категорії номерів оснащені: фен, телевізор, WI-FI інтернет, кондиціонер, холодильник, сейф, чайник, посуд, шафа для одягу.

Особливо відмітимо, що для прийому цілющої миргородської мінеральної води гостям «СМО» не обов’язково іти до загальнокурортного бювету, так як вода доступна у власному бюветі санаторію.

Перераховувати можливості лікувальної бази «СМО» можна, але скажемо тільки те, що досвідчені спеціалісти запропонують вам цілу низку унікальних оздоровчих програм.

Безумовно, окремих слів заслуговує насолода стравами, що готують кухарі у власній столовій на триста місць. Кухня та обідня зала відповідають європейським стандартам.

В будівлі «СМО» знаходяться:

– актова зала;

– дитяча кімната;

– великий хол;

– фітобар;

– столова на триста посадочних місць;

– ліфт;

– мінералопровід з мінеральною водою, яка використовується для ванн і бювету;

– лікувальна база (займає 3000м²);

– бювет із мінеральною водою;

– номери п’яти категорій (площа від 32 м²)

Санаторій знаходиться на березі річки Хорол і має власний пляж. Протяжні алеї та доріжки для прогулянок дадуть можливість помилуватися красою річки і лісопарковою зоною, подихати свіжим чистим повітрям.  

Перебування в нашому санаторії, цілюща миргородська вода  та відпочинок забезпечать повноцінне оздоровлення та подарують багато незабутніх вражень і спогадів.