ПРО НАС

МИРГОРОДОЗДОРОВНИЦЯ

Санаторій “Миргородоздоровниця” знаходиться на Полтавщині, в центрі відомого бальнеологічного курорту міста Миргород.

Тут створені прекрасні для повноцінного та комплексного відпочинку , з можливістю покращити стан здоров’я. М’який клімат, доглянута зелена територія, наявність цілющих мінеральних вод та гарне місце розташування в оточенні паркової зони. Санаторій знаходиться на березі річки Хорол і має доступ до власного пляжу.

Санаторій знаходиться на березі річки Хорол, поблизу славнозвісної «Миргородської калюжі». Поряд Собор «Успення Пресвятої Богородиці».

Побудований на місці, де знаходився перший санаторій, відкритий засновником курорту І. А. Зубковським.

Новий санаторій побудований по проекту, яким передбачено усе необхідне для санаторію з використанням Миргородської мінеральної води. Санаторій державною комісією введений в експлуатацію, має державну акредитацію з хорошими показниками та державну ліцензію на діяльність.

Архітектурний стиль санаторію, дизайн його інтер’єрів – це краса і гармонія. В сататорії затишно відчувають себе сім’ї з дітьми, романтичні пари, компанії друзів,  комфортно проводять зустрічі бізнесмени.

Наявність номерів п’яти категорій комфортності дозволять кожному відпочивальнику вибрати оптимальний по вартості варіант. При цьому номери в  санаторії «Миргородоздоровниця» відповідають сучасному рівню.

Номери категорії «Стандарт» – це відмінний дизайн, затишок і комфорт при помірних цінах. Відмітимо що дана категорія ні в якому разі не означає одноманітність, обирати номери можна з душем або ванною, великим 2-х спальним або окремими ліжками, з балконом чи без.

Всі категорії номерів оснащені: фен, телевізор, WI-FI інтернет, кондиціонер, холодильник, сейф, чайник, посуд, шафа для одягу.

Особливо відмітимо, що для прийому цілющої миргородської мінеральної води гостям не обов’язково іти до загальнокурортного бювету, так як вода доступна у власному бюветі санаторію.

Перераховувати можливості лікувальної бази санаторію «Миргородоздоровниця» можна, але скажемо тільки те, що досвідчені спеціалісти запропонують вам цілу низку унікальних оздоровчих програм.

Безумовно, окремих слів заслуговує насолода стравами, що готують кухарі у власній столовій на триста місць. Кухня та обідня зала відповідають європейським стандартам.

В будівлі санаторію знаходяться:

– актова зала;

– дитяча кімната;

– великий хол;

– фітобар;

– столова на триста посадочних місць;

– ліфт;

– мінералопровід з мінеральною водою, яка використовується для ванн і бювету;

– лікувальна база (займає 3000м²);

– бювет із мінеральною водою;

– номери п’яти категорій (площа від 32 м²)

Санаторій знаходиться на березі річки Хорол і має власний пляж. Протяжні алеї та доріжки для прогулянок дадуть можливість помилуватися красою річки і лісопарковою зоною, подихати свіжим чистим повітрям.  

Перебування в нашому санаторії, цілюща миргородська вода  та відпочинок забезпечать повноцінне оздоровлення та подарують багато незабутніх вражень і спогадів.

Догори